מאמרים וכתבות

מהו שיווק דיגיטלי

המדיה הדיגיטלית תופסת נפח הולך וגובר בעולם המודרני בו אנו חיים, דבר שתופס מקום ונוכחות בכל היבטי החיים כמעט. אם בעבר, דרכי ההגעה היחידות אל הלקוח היו דרכים פיזיות כמו פוסטרים ופליירים, רדיו וטלויזיה, הרי שהיום ניתן להגיע אל הלקוחות שלנו בלחיצת כפתור אחת פשוטה. בעמוד שלפניכם נדבר על שירותי שיווק דיגיטלי שאנו מסוגלים לספק עבורכם, נסקור את שיטות השיווק הדיגיטלי הפופולריות ביותר כיום, ונדבר על בנייה של אסטרטגיה שיווקית בצורה נכונה שתגדיל את החשיפות ואת המכירות של בית העסק.

לחצו כאן לקביעת פגישת ייעוץ

שיווק דיגיטלי – עולם שלם של דרכי הגעה ללקוח

כמה זמן אנו מבלים ביום מול הטלויזיה? וכמה זמן מול המחשב או הטלפון הסלולרי? כמה זמן ביום אנו גוללים את פיד החדשות של הפייסבוק, ולכמה תכנים אנו נחשפים בזמן שאנו עושים זאת? שיווק דיגיטלי משתמש במקומות הנפוצים יותר ברשת, באתרים נצפים על ידי קהל יעד ממוקד, וחושף את קהל היעד ששוהה באתרים אלו לתכנים שיווקיים מובילים. באמצעות שיווק דיגיטלי ניתן להגיע ללקוח באמצעים שונים ומגוונים – באמצעות פרסום ישיר וממומן ובאמצעות הקמה של אתרי אינטרנט וקידום שלהם. ניהול מוניטין ברשת הוא תחום מרכזי שנולד מתוך עולם השיווק הדיגיטלי במטרה לנקות מעמוד התוצאות הראשון של גוגל תוצאות שליליות עבור מונח חיפוש מסוים, אדם, עסק, ארגון או חברה. מה שבטוח הוא שבאמצעות המדיה הדיגיטלית, דרכי ההגעה שלנו אל הלקוח הן מהירות, מידיות ויעילות, בגלל הזמן הרב שכל אחד ואחת מאיתנו מבלים על המחשב או בטלפון החכם שלנו בגלישה באתרים האהובים עלינו, או בשימוש באפליקציות החשובות לנו.

שיטות השיווק הדיגיטלי המרכזיות והפופולריות ביותר כיום

נוסף לשיטות נפוצות פחות כמו פרסום באפליקציות, הזנה באינדקסים ופעילות בפורומים, ישנן מספר שיטות שיווק דיגיטלי שתופסות את עיקר הנפח בעולם השיווק והפרסום. שיטות שיווק כמו קידום אתרים בפייסבוק ובגוגל ופרסום ממומן הן השיטות המרכזיות ביותר שתופסות את הנפח הגבוה ביותר של עולם השיווק. תחשבו על זה בעצמכם, אם אתם מחפשים מספר טלפון של עסק או שירות מסוים, מה תעשו? תקלידו בגוגל! וכמובן שאחת מחמש התוצאות הראשונות שתקבלו תהיה התוצאה שתקבל את צלצול הטלפון שלכם ולאחריו גם את כספכם. להיות ראשון בגוגל שווה לכם כסף, והרבה. גם הפייסבוק שמציג לנו מודעות פונה אלינו בנקודה הכי רגישה שלנו. הוא יודע לנתח את ההתנהגות וההעדפות שלנו, את המאפיינים הדמוגרפיים שלנו ולשדר לנו בהתאם אליהם את הפרסומות שמתאימות לנו בדיוק. לא רק שהפרסומות המשודרות אלינו בפייסבוק מגיעות באמצעות פילוח ישיר, אלא גם שהן תופסות אותנו במצב פנאי, בו אנו משוטטים בין עמודים של חברים או קוראים פוסטים של אחרים.

לחצו כאן לקביעת פגישת ייעוץ

בניית אסטרטגיה שיווקית

שיווק נכון באינטרנט הוא לא עניין של פגע וברח, אלא עניין של עבודה ארוכת טווח ובניית מעגלי לקוחות ועניין מתרחבים. על מנת להשיג תוצאות מעולות בכל תחום שיווקי, על אחת כמה וכמה כשמדובר בתחום של שיווק דיגיטלי, יש צורך בבנייה של אסטרטגיה שיווקית. אסטרטגיה שכזו תכלול את כל ההיבטים השונים של השיווק שהולך להתבצע וכמובן תהליכי מיתוג חברה, שקובעים את הטון והאופי של אמצעי השיווק והפרסום בהם יתבצע שימוש כחלק מהאסטרטגיה. קידום אתרים באינטרנט הוא עניין ארוך טווח, וכך גם השגה של תוצאות חיוביות ואיכותיות בעולם השיווק. אף על פי שניתן להגיע לתוצאות מידיות באמצעות פרסום ממומן, התוצאות הטובות ביותר הן אלה שנבנות ונשארות לאורך זמן.

עבודות אחרונות
לכל העבודות
Loading
X
close
target target

    בואו נדבר על זה :)
    השאירו כאן פרטים ונתקשר