מאמרים וכתבות

כיצד מיתוג עסקים באינטרנט תורם לעסקים להתפתח?

מיתוג של עסק צריך להיות מהלך מתוכנן, שנועד לפתח זהות עסקית. מיתוג לעסקים משמש כלי עבודה שמסייע בשיווק נכון, בקידום מכירות, ביצירת מודעות צרכנית. מהלכי מיתוג שונים יכולים להתבצע בפלטפורמות שונות. מיתוג של עסק צריך להתבצע במודעות פרסום, בניירת משרדית ולא פחות חשוב – גם באינטרנט. מדוע מיתוג עסקים באינטרנט חשוב כל כך? במה הוא תורם לעסק? כיצד הוא מאפשר לעסק להתפתח, לשגשג ולפרוח?

לחצו כאן לקביעת פגישת ייעוץ

מיתוג עסקים באינטרנט מושך את העין

מיתוג של עסק צריך להתבסס על קונספט ברור ועל חזון עסקי. אך גם בלי לדבר על מונחים מפוצצים, על פלחי שוק ועל שווקי מטרה, אפשר להסביר בקלות מדוע מיתוג עסקים באינטרנט משיא תשואה עסקית חשובה. מיתוג של עסק באינטרנט יוצר דימוי המושך את העין. גם מי שאיננו מומחה לשיווק, כלומר גם גולש מהשורה, יגלה במבט מהיר איזהו העסק המגובש מבחינת זהות עסקית ואיזהו העסק שלא ממש מוצא את עצמו. עסק ממותג הוא עסק בעל זהות ברורה, זהו עסק שמשדר תדמית משלו ושקל במידה זו אחרת להזדהות איתו או עם ערכים שהוא משדר. מיתוג משתקף ללא ספק בעיצוב אתרים ועיצוב פרסומות, אבל יש לו ערך הרבה מעבר לכך. ערך עמוק שמעורר את הגולש לפעולה המניבה רווחים עסקיים.

מיתוג עסקי באינטרנט

ערך מוסף ובידול

תהליך של מיתוג עסקים נותן לכל עסק ערך מוסף ובידול. למה בדיוק הכוונה? הערך המוסף של מיתוג עסקים באינטרנט (ולא רק באינטרנט) נשען על כך שעסק בעל זהות יודע למצוא את דרכו גם בעולם עתיר מתחרים ועתיר גירויים. עסק ממותג הוא במידה רבה מיוחד יותר מאחרים וקל להבדיל בינו לבין עסקים שאינם ממותגים. בלשון מקצועית נהוג לקרוא לכך "בידול".

קשה למצוא עסקים שהם לחלוטין ייחודיים וחפים ממתחרים. כמעט לכל עסק יש לפחות מתחרה אחד ישיר ועוד כמה וכמה מתחרים עקיפים. אז מדוע הלקוח מהשורה בוחר לפנות לעסק אחד ולא לעסק השני? בעיקר מפני שעסק מסוים נתפס כשונה, כייחודי יותר. לפעמים השוני ימותג כהשקעה בכל לקוח. לפעמים הבידול יבוסס על מקצוענות ללא פשרות, לפעמים הבידול ישען על מוטיב של חדשנות.

מידע בקליק אחד

לא צריך להיות יועץ שיווק באינטרנט בכדי להבין שהאינטרנט הביא לטשטוש הגבולות שבין מידע לבין מסחר, בין שיווק לבין ידע. הרבה מאוד פעולות רכישה מקוונות מתחילות בחיפוש של גולש אחר מידע המעניין אותו. עסק שימותג בצורה נכונה ושינצל את הנהייה האנושית אחר ידע איכותי יוכל להתפתח ובגדול. השימוש באינטרנט ובמיתוג עסקים באינטרנט יכול להביא יותר גולשים לאתר העסק, לדף הבית, לדפי הנחיתה. גולש מחפש מידע ורוצה למצוא אותו מהר, בקליק אחד? עסק שידע לספק מידע איכותי עם מעטפת ממותגת וזהות עסקית יוכל לגדול במהירות.

לחצו כאן לקביעת פגישת ייעוץ

שיווק שנותן תוצאות

אי אפשר להפריד בין מיתוג של עסקים ברשת לבין שיווק ויראלי באינטרנט. מיתוג איכותי חייב להתייחס לכח של הרשת למנף עסקים או להפיל אותם. עסק שיצליח לנצל את כוח ההמונים, עסק שיצליח לעשות שימוש נאות בכלי שיווק המתייחסים לרשתות החברתיות יוכל להמשיך להתפתח.

מומחים למיתוג, אנשי מיתוג עסקי שחיים שיווק, חיים מיתוג וחיים אינטרנט יוכלו להשקיע במאמצי שיווק שנותנם תוצאות ומביאים אותם מהר. באמצעות כלים מתקדמים ניתן לשפר את כמות הגולשים המגיעים לאתר, מבצעים בו רכישות או יוצרים בעקבות כך קשר עם נציג. ללא נוכחות מסיבית ברשת, ללא מיתוג מקוון ברור ומדויק, עסקים יתקשו להראות ערך מוסף ללקוחותיהם. באמצעות מהלך מיתוג ואסטרטגיה שיווקית ברורה – הדרך להצלחה נגלית לעין.

יכולת מדידת תוצאות מדוייקת

אחד היתרונות הגדולים ביותר של מיתוג עסקים באינטרנט הוא היכולת למדוד את התוצאות בצורה מדוייקת, לראות אותן באופן כמעט מיידי ולעקוב אחריהן בקלות, כל הזמן. מדידה אמפירית אובייקטיבית – זאת התשובה לשתי השאלות החשובות ביותר בנוגע לתהליך המיתוג – "האם רמת שירות המיתוג שאתם מקבלים תואמת את הציפיות שלכם?" ו"האם מאמצי המיתוג משתלמים לעסק שלכם?". בשונה ממיתוג במדיה מודפסת, בטלויזיה וברדיו (שבמקרה שלכם, לא ניתן להבין כמה אנשים נחשפו לעסק שלכם ואיך הם התרשמו מהמסר שמועבר אליהם) – באינטרנט ניתן לעקוב אחרי מספרים מדוייקים של לייקים, צפיות, שיתופים ולידים שמגיעים אליכם בזכות מאמצי המיתוג שנעשים.

עבודות אחרונות
לכל העבודות
Loading
X
close
target target

    בואו נדבר על זה :)
    השאירו כאן פרטים ונתקשר